GLASSERVIS, Kosta, etsad dekor, förgylld kant, 1900-talets mitt.

332295. GLASSERVIS, Kosta, etsad dekor, förgylld kant, 1900-talets mitt.

Höjd 7-13 cm
69 delar.

Bruksslitage samt smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7-13 cm
69 delar.

Antal besök: 1 252