GOLVLAMPA, empire stil, 1900-tal.

332279. GOLVLAMPA, empire stil, 1900-tal.

Golvlampa, gjuten mässing.

Bruksslitage, ej genomgången el, slitage skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa, gjuten mässing.

Antal besök: 2 021