LAMPETTER, 6 st, bla. smide och mässing, 1900-tal.

33226. LAMPETTER, 6 st, bla. smide och mässing, 1900-tal.

Högsta höjd 48 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 48 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 956