ULF HÅRDNER. Båtmotiv, olja på duk, signerad.

332264. ULF HÅRDNER. Båtmotiv, olja på duk, signerad.

41x33 cm.

Smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x33 cm.

Smärre fläck.

Antal besök: 4 075