332254. SERVISDELAR, 6 delar, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.
1 Fat, "Pyro",Wilhelm Kåge, Gustavsberg.
4 Karotter, "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.
1 Karott, Märkt: "FLINT-FORM".
Längder mellan: 9 - 32,5, Höjder mellan: 4 - 6,5 cm.
Bruksslitage, små nagg.