ARMBAND, silver, saknar mästarstämpel, Sverige, 1900-tal.

332219. ARMBAND, silver, saknar mästarstämpel, Sverige, 1900-tal.

Dekor av näckrosblad.
Bredd ca 2,8 cm. Längd ca 17,5 cm.
Vikt ca 23,3 gram.

Bruksslitage. Extra hål för säkerhetskedja, möjligen kompletterad säkerhetskedja. Smärre bucklor på kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av näckrosblad.
Vikt ca 23,3 gram.

Antal besök: 1 119