SMINKBORD MED STOL, MÄSSING, 1970-tal.

332196. SMINKBORD MED STOL, MÄSSING, 1970-tal.

Sminkbord, längd 75 cm, bredd 33 cm, höjd 123 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 733