GOLVLAMPA, Ringus, 1950-tal.

GOLVLAMPA, Ringus, 1950-tal.
3321916. GOLVLAMPA, Ringus, 1950-tal.

modellnr 281
Höjd 148 cm.

Senare el, lys-knapp saknas. Bruksslitage, små bucklor på bas. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

modellnr 281
Höjd 148 cm.

Antal besök: 649