TORKHUV Kadus, Transair Automatic SL, 2000-tal.

332168. TORKHUV Kadus, Transair Automatic SL, 2000-tal.

Vägghängd torkhuv från frisersalong. Total längd ca 170 cm.

Slitage. Fungerande enligt uppgift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 144