VÄGGDEKOR/SKYLT, marin dekor, 1800/1900-tal.

332143. VÄGGDEKOR/SKYLT, marin dekor, 1800/1900-tal.

Med text "Est Ships Stores 1851" samt reliefdekor av skepp.
Ca 61 x 91,5 cm.

Slitage, sprickor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61 x 91,5 cm.

Antal besök: 1 729