JACQUES ZADIG. "Scalare". Olja på duk. Signerad och daterad -60.

33212. JACQUES ZADIG. "Scalare". Olja på duk. Signerad och daterad -60.

40,5 x 38,5 cm.

Jacques Zadig (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

40,5 x 38,5 cm.

Jacques Zadig (Född 1930)

Antal besök: 1 433