MARI SIMMULSON. SKÅL, keramik, 1900-tal.

3321194. MARI SIMMULSON. SKÅL, keramik, 1900-tal.

Diameter 16 cm.

bruksslitage.

Mari Simmulson (1911–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 16 cm.

bruksslitage.

Mari Simmulson (1911–2000)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Vagnvägen 16B
432 32 Varberg
Sverige

Placering
001
Antal besök: 56