ENSTENSRING i 14K guld med briljantslippad diamant ca 0,35 carat.

332100. ENSTENSRING i 14K guld med briljantslippad diamant ca 0,35 carat.

Enstensdiamant i klofattning
Ringstorlek 17,5 mm
Stämplad
Diamant
Klarhet, VS
Färg, W
Slipning, brilliant
Carat, ca 0,35

Totalvikt 4,54 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstensdiamant i klofattning
Ringstorlek 17,5 mm
Stämplad
Diamant
Klarhet, VS
Färg, W
Slipning, brilliant
Carat, ca 0,35

Totalvikt 4,54 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 2 380