JOHN WÜRTZ. KOMPOSITION.

JOHN WÜRTZ. KOMPOSITION.
3320960. JOHN WÜRTZ. KOMPOSITION.

Signerad, olja på kartong 57x44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 636