PALL, ek, 1970-tal.

PALL, ek, 1970-tal.
332094. PALL, ek, 1970-tal.

Konstläder. Längd 55 cm. Bredd 30 cm. Höjd 42 cm.

Slitage samt mindre skada på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!
332094. PALL, ek, 1970-tal.

Antal besök: 1 018