KAFFESERVIS, "Måsen", Bing & Gröndal.

332089. KAFFESERVIS, "Måsen", Bing & Gröndal.

13 koppar, 13 fat, 12 assietter samt 2 skålar.

Bruksslitage samt 2 koppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 821