TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

33204. TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Diameter ca 22 - 23 cm.

Naggar, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 22 - 23 cm.

Naggar, sprickor, lagningar.

Antal besök: 664