RECEIVER, Sony STR-DE335 och HÖGTALARE, ett par, Wharfedale.

332024. RECEIVER, Sony STR-DE335 och HÖGTALARE, ett par, Wharfedale.

Högtalare, höjd ca. 86 cm.

Bruksslitage. Fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högtalare, höjd ca. 86 cm.

Bruksslitage. Fanerskada.

Antal besök: 2 244