FOLKE LIND. Surrealistiskt stilleben med flaskor, olja på duk, signerad.

3320073. FOLKE LIND. Surrealistiskt stilleben med flaskor, olja på duk, signerad.

Ca 90x139 cm.

Fläckar, märken, färgbortfall.

Folke Lind (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 90x139 cm.

Folke Lind (Född 1931)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
T14 Tavelfack
Antal besök: 169