RÖKBORD, 1930/40-tal.

RÖKBORD, 1930/40-tal.
332004. RÖKBORD, 1930/40-tal.

Intarsia.
Ca. 62x62, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Lackskador på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
332004. RÖKBORD, 1930/40-tal.

Intarsia.
Ca. 62x62, höjd 60 cm.

Antal besök: 826