SKÄNK med gallerkant, 1800-tal.

33198. SKÄNK med gallerkant, 1800-tal.

Längd 131, bredd 47, höjd 111 cm.

Nyckel saknas. Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 054