SOLSPEGEL, metall, 1900-tal.

SOLSPEGEL, metall, 1900-tal.
3319448. SOLSPEGEL, metall, 1900-tal.

Konvext spegelglas.
Diameter ca 70 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konvext spegelglas.
Diameter ca 70 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Antal besök: 616