LJUSSTAKAR, 5 st, mässing och rostfritt stål, Staffan Englesson för Englesson. 1900-tal.

331925. LJUSSTAKAR, 5 st, mässing och rostfritt stål, Staffan Englesson för Englesson. 1900-tal.

Ljusstakarnas höjd 3,5-18,5 cm.

Enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 307