VASER, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

331922. VASER, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av bl a figurscen. Höjd 15-22 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 632