RAM, 1800-talets slut.

331919. RAM, 1800-talets slut.

Bronserad med dekor av akantusblad samt meanderbård. Höjd yttre 95, höjd innermåll 60, längd ytter 126, längd innermått 87 cm.

Skador på pastellage samt mindre dekordelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 977