ALBERT ABBE. Olja på pannå, "Tillfrusen hamn", signerad Alb Abbe, daterad -42.
331887. ALBERT ABBE. Olja på pannå, "Tillfrusen hamn", signerad Alb Abbe, daterad -42.
43 x 59 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 59 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 606