PARTI SMURFAR. SMURFHUS. Plast, 1900-tal.

3318149. PARTI SMURFAR. SMURFHUS. Plast, 1900-tal.

Smurfhus höjd cirka 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smurfhus höjd cirka 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 003