landskap, olja på pannå, signerad Th. Michelsen.

331794. landskap, olja på pannå, signerad Th. Michelsen.

Ca 25 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 25 x 30 cm.

Antal besök: 2 361