VASER mm, 5 delar, glas, Elis Bergh, Simon Gate, Orrefors, Kosta, 1900-talets första hälft/mitt.

3317841. VASER mm, 5 delar, glas, Elis Bergh, Simon Gate, Orrefors, Kosta, 1900-talets första hälft/mitt.

Osignerat.
Slipad skål Simon Gate.
Slipad bruntonad vas Elis Bergh.
Höjd 7,5 - 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerat.
Slipad skål Simon Gate.
Höjd 7,5 - 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 294