RING i 14K vitguld med tre diamanter, om tot ca 0,25 carat.

331783. RING i 14K vitguld med tre diamanter, om tot ca 0,25 carat.

Ring i 14K vitguld med tre diamanter.
Ringstorlek 51/16,25.
Stämplad: PER, 585.
Vikt 3,3 gram.

Bruksskick.
Kanter med stötmärken.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek 51/16,25.
Stämplad: PER, 585.
Vikt 3,3 gram.

Bruksskick.
Kanter med stötmärken.
Repor.

Antal besök: 987