JULIAN SUTHERLAND-BEATSON (B.1955). GLYNDEBOURNE.

3317650. JULIAN SUTHERLAND-BEATSON (B.1955). GLYNDEBOURNE.

signerad och daterad 2017, akryl på pannå, 20.5cm x 20cm, inramad, 31cm kvadrat, och två andra av samma hand, samma storlekar, inramad (3)
***Alla inskrivna på etiketter a tergo.

bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

bra skick.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 462