SKÄNKSKÅP, furu, 17/1800-tal.

SKÄNKSKÅP, furu, 17/1800-tal.
33176. SKÄNKSKÅP, furu, 17/1800-tal.

Nyckel finns till underskåp, längd 99, bredd 46, höjd 195 cm.

Slitage, skador, nyckel saknas till överskåp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 805