LARS PIRAK. Saltripa med sked, tenn, 1900-tal.

3317297. LARS PIRAK. Saltripa med sked, tenn, 1900-tal.

Saltripa, ca 4 x5, skad längd 4,5 cm.

Bruksskick.

Lars Pirak (1932–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Lars Pirak (1932–2008)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 140