WALTER ROHRBACH. ”Hedmark med får”. Olja på trä.

3317273. WALTER ROHRBACH. ”Hedmark med får”. Olja på trä.

Walter Rohrbach (1939-2021), var en tysk målare. Signerad nere till höger: W. Rohrbach. Trevlig inramning. Mått ca. Målning 18 x 13 cm, ram 33 x 28 cm.

Bra skick Ram med en liten brist.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 734