EMBLEM, "HSB", gjutjärn, 1900-tal.

331722. EMBLEM, "HSB", gjutjärn, 1900-tal.

Höjd ca 27,5 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall, sned, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5 cm.

Antal besök: 1 023