RIDSPORRAR, mässing, 1900-tal.

3316856. RIDSPORRAR, mässing, 1900-tal.

Längd 15, bredd 7 cm.

Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15, bredd 7 cm.

Bruks- och ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 42