RAGNAR PERSON. Handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad HC 4/10.

331672. RAGNAR PERSON. Handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad HC 4/10.

Bröllop.
Ca. 52x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bröllop.
Ca. 52x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 730