KANDELABER/LJUSSTAKE, stål, "Season", Maria Berntsen för Georg Jensen, 2000-tal.

331656. KANDELABER/LJUSSTAKE, stål, "Season", Maria Berntsen för Georg Jensen, 2000-tal.

För 4 st ljus. Diameter ca 26 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 969