BEATLES AUTOGRAF.

BEATLES AUTOGRAF.
3316226. BEATLES AUTOGRAF.

Alla fyra Beatles autografer över tre pappersbitar, monterade på svart kort. Signerad i blått Biro av Paul McCartney och Ringo Starr, John Lennon med blyerts och George Harrison med mörkblått bläck. Kortet mäter 17cm x 14cm. Proveniens: Säljaren samlade personligen signaturerna på 1960-talet i Ipswich, Storbritannien efter att ha väntat vid sin turnébuss efter en konsert. Autentiserad av Garry King of Autografica, med COA.

Åldersrelaterat slitage, se fotografier. Monterad på kort.

Tema

Autographs

Gör en kostnadsfri värdering!
3316226. BEATLES AUTOGRAF.

Tema

Autographs

Antal besök: 2 406