3316226. BEATLES AUTOGRAF.
3316226. BEATLES AUTOGRAF.
Alla fyra Beatles autografer över tre pappersbitar, monterade på svart kort. Signerad i blått Biro av Paul McCartney och Ringo Starr, John Lennon med blyerts och George Harrison med mörkblått bläck. Kortet mäter 17cm x 14cm. Proveniens: Säljaren samlade personligen signaturerna på 1960-talet i Ipswich, Storbritannien efter att ha väntat vid sin turnébuss efter en konsert. Autentiserad av Garry King of Autografica, med COA.
Åldersrelaterat slitage, se fotografier. Monterad på kort.