VÄGGTAVLA, porslin, Kina.

VÄGGTAVLA, porslin, Kina.
331618. VÄGGTAVLA, porslin, Kina.

22 x 32 cm. Blå vit dekor. Signerad.

Nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, repor.

Antal besök: 1 244