BORDSLAMPA, mässing och metall, art deco-stil, 1900-tal.

331616. BORDSLAMPA, mässing och metall, art deco-stil, 1900-tal.

Höjd 49 cm.

Ny el behövs. Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Ny el behövs. Repor, fläckar.

Antal besök: 786