FOLKE SINCLAIR. "Soldis", olja på duk, signerad Sinclair.

3315972. FOLKE SINCLAIR. "Soldis", olja på duk, signerad Sinclair.

33 x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x45 cm.

Antal besök: 312