BORD / HALLMÖBEL, "Strix", IKEA, 1950/60-tal.

3315948. BORD / HALLMÖBEL, "Strix", IKEA, 1950/60-tal.

Teakfaner, en låda, svärtad benställning, tidningsfack av mässing. Ej märkt.
Längd 71 cm, djup 31 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 609