HALLBYRÅ MED SPEGEL, ek, 1900-talets andra hälft.

331560. HALLBYRÅ MED SPEGEL, ek, 1900-talets andra hälft.

Byråns längd 55, bredd 30, höjd 63 cm.
Spegelns höjd 90, bredd 50 cm.

Bruksslitage samt fanerskada på byråns toppskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546