HJÄLM, Norge, 1950-tal, modell 1926.

3315536. HJÄLM, Norge, 1950-tal, modell 1926.

Mått 24x30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 24x30 cm.

Slitage.

Antal besök: 305