ANDERS LIDÉN. Månsken över skog, litografi. Signerad och numrerad 270/300.

331548. ANDERS LIDÉN. Månsken över skog, litografi. Signerad och numrerad 270/300.

45 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 34 cm.

Antal besök: 4 645