KAFFEKANNA, silver, GAB, Göteborg, 1883. Vikt 550 gram.

331547. KAFFEKANNA, silver, GAB, Göteborg, 1883. Vikt 550 gram.

Nyrenässans. Dekor avkantusblad. Godronnerad fot. Höjd 28 cm.

Bucklor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor. Bruksslitage.

Antal besök: 979