CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "STORVIGGEN".

3315330. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "STORVIGGEN".

Signerad, numrerad 201/300, färglitografi, bildyta ca 47x78 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 504