Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
PETER LAMBERG. "Strandparti", olja på duk, signerad och daterad 83.
331530. PETER LAMBERG. "Strandparti", olja på duk, signerad och daterad 83.
30 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 50 cm.
Göteborgs Auktionsverk
5 201